Gift the Magic of Beauty – nu met 25%* korting!
StartAnnayakeMake-upMake-up gezichtTouch of Blush - Blush en crème
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Annayake Make-up gezicht

Touch of Blush - Blush en crème
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 13/12 tot ma 15/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Douglas en POLA: wanneer twee van zulke bekende bedrijven hun krachten bundelen, kan het resultaat alleen maar buitengewoon zijn. Annayake, een label van Douglas, wordt in Japan geproduceerd door POLA. De cosmeticafabrikant is daar al lang bekend; het bedrijf werd in 1929 opgericht. Het moderne merk Annayake is ook al lang gevestigd en is sinds 1996 op de Duitse markt. De filosofie van beide bedrijven is een holistische benadering van schoonheid en schoonheidsproducten. Het concept is geïnspireerd op Japanse Zen. Het slaagt erin traditionele kennis van schoonheidsverzorging te combineren met innovatieve formules. De huidverzorging en make-up van het label worden aangevuld met parfums die ook gericht zijn op alle zintuigen.

Touch of Blush - Blush en crème

Het product geeft de teint een frisse uitstraling. De blush rondt de make-up af en is perfect om de gelaatstrekken te benadrukken, vooral de jukbeenderen. Een kleine hoeveelheid blusher is voldoende, dankzij de romige textuur kan Touch of Blush - Blush en crème gelijkmatig worden aangebracht. Als je het effect wilt intensiveren, bijvoorbeeld om er 's avonds stralend uit te zien, herhaal je gewoon het proces. Touch of Blush - Blush en crème past zich aan elke teint aan. Mineralen en voedende ingrediënten flatteren de huid.
  • Naam

    Touch of Blush - Blush en crème
  • Lijn

    Make-up gezicht
  • Productlijn

    Make-up
  • Producttype

    tube
  • Toepassing

    gezicht
Breng een kleine hoeveelheid blush aan op de jukbeenderen. Herhaal het aanbrengen om de kleurintensiteit te verhogen.
ISODODECANE, SILICA, HYDROGENATED STYRENE/ISOPRENE COPOLYMER, C13-15 ALKANE, SQUALANE, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE, ISOPROPYL PALMITATE, TETRADECANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, LAVANDULA STOECHAS EXTRACT, [+/- (MAY CONTAIN): CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491, CI 77492, CI77499 (IRON OXIDES), CI 15850 (RED 6), CI 15850 (RED 7)].

Onze klanten zeggen over Make-up gezicht

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.347 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 10-12-2025.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief