Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Barberino's Scheren

Shaving Brush
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 31/10 tot ma 03/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Shaving Brush
Lijn
Scheren
Productlijn
Gezicht
Toepassing
Houd de scheerkwast even onder warm water en schud even. Overtollig water wordt verwijderd. Laat de kwast zonder druk uit te oefenen over de zeep cirkelen totdat de gewenste hoeveelheid schuim is gevormd om de zeep aan te brengen.

De klassieke scheerkwast heeft een conische kop met dassenhaar. Voor bijzonder waardevolle scheerkwasten wordt alleen het witte haar van de das gebruikt. Moderne scheerkwasten hebben de klassieke vorm, maar zijn ook verkrijgbaar met synthetisch haar.

Na het scheren wordt de scheerkwast ondersteboven in een houder gehangen zodat hij kan uitlekken en drogen, want stilstaand water zou de kwast beschadigen.
Merk
Barberino SRL SB
Via Rugabella 1, IT-20122 Mailand

Onze klanten zeggen over Scheren

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.193 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief