Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Sisley Maskers

Phyto-Blanc L´exfoliant
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 31/10 tot ma 03/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Phyto-Blanc L´exfoliant
Lijn
Maskers
Productlijn
Huidverzorging
Eigenschap
anti-huidonzuiverheden, anti-pigment, lichter makend
Consistentie
gel, peeling
Producttype
tube
Toepassing
gezicht

Sisley scrubs & maskers zoals Phyto-Blanc L'exfoliant zijn huidverzorgingsproducten die je gezicht laten stralen met een fijne formule van hoogwaardige ingrediënten. Phyto-Blanc L'exfoliant is een scrub die dode huidcellen van je gezicht verwijdert zonder agressieve reinigingsmiddelen te gebruiken. De natuurlijke bamboedeeltjes in de Sisley scrub scrubben zachtjes de ruwe huidcellen om de zachte huid eronder te onthullen. Met de scrubs & maskers van deze fabrikant kun je je huid merkbaar gladder maken en jezelf een beter, zachter huidgevoel geven. Voor extra glans gebruikt de fabrikant extracten van perzikbloesem en citroen om je huid een extra boost van frisheid te geven. Tot slot gaat de scrub van Sisley pigmentvlekken tegen.

Wonderlijk geurende genietmomenten met luxe huidverzorging

De Phyto-Blanc L'exfoliant uit de Peeling & Masks collectie heeft een verbluffend delicate lavendelgeur en een gelachtige textuur. Hierdoor is het gemakkelijk aan te brengen op de gezichtshuid. Een kleine hoeveelheid product is voldoende - het is erg zuinig in gebruik. Bovendien laat de scrub geen onaangenaam laagje achter op de huid en worden de waardevolle vochtinbrengende stoffen snel opgenomen in de poriën. Verwen jezelf twee tot drie keer per week met deze speciale behandeling!

Toepassing
Het aanbod gezichtsscrubs is zeer uitgebreid en omvat talloze crèmes en lotions, maar ook pads en huidverzorgingsapparaten zoals de Foreo ESPADA 2. De toepassingen zijn net zo gevarieerd als de scrubs zelf. Breng een gepaste hoeveelheid conventionele scrubs zoals crèmes en lotions aan op de vochtige huid van het gezicht, de huid en het decolleté en masseer ze met ronddraaiende vingerbewegingen in de huid. Het gebied rond de ogen moet royaal vermeden worden. Was de producten na het scrubben voorzichtig van de huid. Exfoliërende pads zijn nog gemakkelijker te gebruiken. Neem een wattenschijfje en oefen lichte druk uit op de te scrubben huidzones. De scrubdoekjes voor huidverzorgingsapparaten worden daarentegen in het apparaat geplaatst en scrubben de huid bijna automatisch.
Ingrediënten
AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, BAMBUSA ARUNDINACEA STEM POWDER, NIACINAMIDE, 1,2-HEXANEDIOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRUS LIMON (LEMON) FRUIT EXTRACT, PRUNUS PERSICA (PEACH) FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, SORBIC ACID, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, LAVANDULA OIL/EXTRACT, LINALYL ACETATE, LINALOOL. IL#10A.
Merk
SISLEY
AVENUE DE FRIEDLAND 3, FR-75008 PARIS

Onze klanten zeggen over Maskers

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.190 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief