22%** korting en scoor een topdeal op Black Friday
0
Évaluation 0/5 Étoiles
(0)

Zao Nagellak

Glitter Top Coat
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 14/11 tot za 15/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Glitter Top Coat
Lijn
Nagellak
Productlijn
Nagels
De glitter top coat uit de zao make-up lijn geeft elke nagellak de perfecte finish. De top coat met fijne glitterdeeltjes verzegelt de toplaag van de nagellak, verlengt de houdbaarheid merkbaar en voorkomt snel chippen. De samenstelling van de nagellak zorgt ervoor dat deze snel droogt en binnen enkele minuten een perfect resultaat geeft. Het platte, brede kwastje maakt het gemakkelijk om het product gelijkmatig over de hele nagel te verdelen. In plaats van als top coat kan de nagellak ook worden gedragen als transparante basis om de manicure subtiel te benadrukken.

zao make-up als natuurlijk alternatief

De nagellakformule is niet alleen verrijkt met bamboewortelextract, maar draagt ook het veganistische keurmerk. De ingrediënten bestaan voor 82 procent uit natuurlijke ingrediënten zoals tarwe, maïs en aardappelen. De nagellak is rijk aan organisch kiezelzuur, versterkt de nagels en maakt ze steviger. De top coat is ook parabeenvrij en zacht voor de nagelstructuur. De glitter top coat wordt geleverd in een moderne verpakking met een bamboe deksel, die het natuurlijke aspect van het product benadrukt.
Toepassing
Zorg ervoor dat je gekleurde nagellak perfect droog is. Breng de top coat aan op de nagellak, begin onderaan de nagel en werk naar boven toe.
Ingrediënten
BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ISOSORBIDE DICAPRYLATE/CAPRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BAMBUSA VULGARIS SAP EXTRACT, TOCOPHEROL, POLYETHYLENE TEREPHTHALATE, DIACETONE ALCOHOL, N-BUTYL ALCOHOL, POLYURETHANE-33, PHOSPHORIC ACID, CI 77000 (ALUMINUM POWDER), CI 60725 (VIOLET 2).
Merk
Cosm'etika France (ZAO)
265 Chemin des Gorces, FR-26750 Genissieux

Onze klanten zeggen over Nagellak

0,0
Évaluation 0/5 Étoiles
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.239 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief