0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
wet n wild Concealer & Primer
Photo Focus Face Primer Matte
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 03/11 tot di 04/11
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Productinformatie
Naam
Photo Focus Face Primer Matte
Lijn
Concealer & Primer
Productlijn
Gezicht
Huid
gecombineerde huid, vette huid
Consistentie
crème
Productnaam
acetonvrij, alcoholvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, sulfaatvrij, Zonder ammoniak, zonder olieachtige ingrediënten, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
Producttype
tube
Toepassing
gezicht
Effect
matterend
Dekkracht
licht
Finish
mat
De wet n wild Photo Focus Face Primer Matte geeft je een prachtig egale, matte teint. Met zijn lichte textuur verbergt het onvolkomenheden van de huid, minimaliseert het vergrote poriën en vult het fijne lijntjes en rimpels in een handomdraai. Dit zorgt voor een egale teint. De primer is ook de ideale basis voor vlekkeloze make-up die er de hele dag mooi en fris uitziet. De matterende formule, verrijkt met vitamine E, vermindert glans, waardoor make-up er nog zachter en egaler uitziet. De primer bevat ook een voedende Oil Control-formule die je huid hydrateert en tegelijkertijd overtollige olie voorkomt. Om de huid en het milieu te beschermen is het product vrij van gluten, oliën, parfum en dierlijke bijproducten. De primer is ook volledig dierproefvrij ontwikkeld en geproduceerd.
Hoe gebruik je de wet n wild Photo Focus Face Primer Mat
? Breng na het reinigen van je gezicht de primer aan op de huid met een make-up tool of je vingers. Laat het goed intrekken voordat je verder gaat met de foundation. Het resultaat is een zachte, egale en matte teint.Toepassing
Breng het product aan op een gereinigde huid.
Ingrediënten
Aqua, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Decyl Glucoside, Polysilicone-11, Dimethicone, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Carbomer, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Alumina, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid (0614)
Merk
Markwins Beauty Brands
Cami Can Pla, 5 Pol. Ind., ES-08170 Montornes Del Valles
Onze klanten zeggen over Concealer & Primer
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk






















