0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Catrice The Joker
Matte lippenstift
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 20/12 tot ma 22/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Verheug je op het kleurrijke ontwerp van The Joker Limited Edition by Catrice. Het ontwerp van de Matte Lipstick maakt indruk met zijn prachtige kleurverloop en praktische bediening met een magnetische dop. Deze lipstick is verkrijgbaar in twee roodtinten, elk in een formaat van 3,5 g. Het bijzondere aan deze lippenstift is de matte formulering op de lippen. De lippenstift vlekt niet en kan optioneel worden aangevuld met een lipliner in een kleur naar keuze.
Twee tinten rood in de matte lipmake-up van Catrice
Breng de matte lipstick aan voor een volledig natuurlijke make-up look overdag of gebruik het matte effect voor een speciale look 's avonds of op je volgende feestje. Het merk Catrice staat bekend om haar cruelty-free cosmetica. Dit geldt natuurlijk ook voor The Joker Limited Edition, die cruelty-free is. De matte lipstick bevat ook geen ingrediënten van dierlijke oorsprong en is ideaal voor iedereen die houdt van vegan make-up. Hij is vrij van gluten, oliën en parabenen.Naam
Matte lippenstiftLijn
The JokerProductlijn
CollectieProductnaam
glutenvrij, lactosevrij, parabeenvrij, veganistisch, zonder olieachtige ingrediëntenProducttype
potloodToepassing
lippenEffect
matterend
Lippenstift kan direct worden aangebracht of - nog preciezer - met een lippenseel, vloeibare lippenstift werkt ook goed met een applicator. Een paar trucjes zorgen ervoor dat de lippenstift langer blijft zitten: Je kunt de lippen het beste van tevoren omlijnen en inkleuren met lipliner en de lippenstift in verschillende dunne laagjes aanbrengen en tussendoor deppen. Een lipscrub voordat je lipmake-up aanbrengt verwijdert ook dode huidcellen en zorgt voor een gladder oppervlak.
INGREDIENTS: ETHYLHEXYL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), OZOKERITE, TRIDECYL TRIMELLITATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, ISOPROPYL MYRISTATE, POLYETHYLENE, TRIBEHENIN, COPERNICIA CERIFERA CERA (COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX), VP/HEXADECENE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), CI 15850 (RED 6 LAKE), CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5 LAKE).
- cosnova GmbH
- Am Limespark 2, DE-65843 Sulzbach (Taunus)
- info@cosnova.com
Onze klanten zeggen over The Joker
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk






















