- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Selfie Project Doek maskersPerfectionerend masker #Red-Nosed Rudolph
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
#Red-Nosed Rudolph, Perfectionerend masker
Lijn
Doek maskers
Productlijn
Gezichtsmaskers
Het perfectionerende masker #Red-Nosed Rudolph van Selfie Project maakt de huid overal heerlijk glad en gevoedDe formule is verrijkt met krachtige actieve ingrediënten zoals ceramiden en veenbessen. De huidverzorging zorgt voor een verzachtende wellnesservaring op koele winterdagen. Het verwijdert onzuiverheden van de huid en strijkt imperfecties glad. Dit geeft de huid een egale, mooie uitstraling. Het geeft de huid soepelheid en biedt een uniek glanseffect.
Verfrissende sheetmaskers voor een perfecte wellnesservaring en een stralend mooie huid
Het perfectionerende masker #Red-Nosed Rudolph van Selfie Project laat de gestreste huid weer stralen op koude dagen. Het maakt de huid zachtjes glad en verwijdert onzuiverheden en imperfecties. De formule is geschikt voor alle huidtypes. Het is veganistisch en bevat 97% natuurlijke ingrediënten. Breng het masker na het reinigen aan op je gezicht en druk het zachtjes aan. Laat het 10 tot 15 minuten inwerken en verwijder het dan. Masseer het resterende serum in de huid. Ervaar een vlekkeloze, zijdezachte en stralende huid met de prachtige sheet masks van Selfie Project!Toepassing
Glansmaskers zijn verkrijgbaar als sheet maskers, peel-off maskers, wash-off maskers en conventionele crèmemaskers. De toepassing is net zo gevarieerd als de producten zelf. Terwijl sheet maskers gewoon op het gezicht worden aangebracht en ongeveer 15 minuten blijven zitten voordat ze worden verwijderd, worden peel-off en wash-off maskers in een gelijkmatige, dikke laag op het gezicht aangebracht en na een bepaalde droogtijd verwijderd of afgewassen. Conventionele crèmemaskers in tubes of potjes worden ook in een gelijkmatige laag op de huid aangebracht en kunnen na de inwerktijd met een vochtige doek worden verwijderd. Je moet je gezicht ook kort afspoelen met helder water.
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Propanediol, Betaine, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Lactobacillus Ferment Lysate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Panthenol, Allantoin, Maltodextrin, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Citric Acid, Phenoxyethanol, Parfum
Merk
Misschien vind je dit ook leuk