Clinique Herencosmetica Moisturizing Lotion
Onze aanbevelingen voor u:
Tim Simrock
01.10.2018
Ik heb jarenlang de voorganger "M Lotion" gebruikt en die was echt goed. Deze is de opvolger en maakt de huid helaas te vet. Clinique heeft een prachtig product slechter gemaakt.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Jurij K.
03.02.2016
Ik gebruik deze lotion nu al een paar jaar als een van mijn basis- en verplichte cosmeticaproducten. Deze opvolger van de oude M-Lotion (die trouwens van iets betere kwaliteit was, zoals iemand hieronder ook al zei!) is het meest geschikt voor droge winterse omstandigheden en voor overgangsperiodes van het jaar, d.w.z. de lente en de herfst, vooral als er niet veel vocht in de lucht zit en de temperaturen lager zijn dan laten we zeggen 23 graden Celsius.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Heren
Dirk B.
08.12.2015
Ik heb deze lotion al meer dan 30 jaar, vroeger heette hij M-Lotion. Ik gebruik hem vooral na het scheren (ik heb een droge huid). Zeer aangenaam voor de huid, niet vet en niet plakkerig. Eén ster minder omdat de consistentie van de M-Lotion iets beter was.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Heren
Rolf O.
13.10.2015
Ik gebruik de lotion al een paar jaar en ben erg tevreden over het product. Na nat scheren en het aanbrengen van de lotion voelt de huid aangenaam zacht aan.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Heren