ANNEMARIE BÖRLIND Speciale verzorging
Vruchtzuur-peelingOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 29/10 tot do 30/10
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Productinformatie
Beauty Specials fruitzuurpeeling zorgt voor een heldere teint
De ANNEMARIE BÖRLIND - Fruitzuurpeeling laat zich dankzij de romige textuur gelijkmatig over de gezichtshuid verdelen. De Beauty Specials fruitzuurpeeling verlaagt de pH-waarde van je huid en verwijdert dode huidcellen en andere huidonzuiverheden. Deze gezichtsbehandeling zorgt voor een frisse en heldere teint. Deze gezichtsbehandeling werkt het beste 's avonds, wanneer de huid verzorging nodig heeft na een lange, inspannende dag. Hoe gebruik je de gezichtsscrub? Breng de scrub één of twee keer per week aan op je gereinigde en nog licht vochtige huid. Masseer de scrub vervolgens ongeveer een minuut met zachte ronddraaiende bewegingen in je huid. Was daarna je gezicht met helder water. Je zult onmiddellijk het bevrijdende en revitaliserende effect van deze gezichtsbehandeling voelen! Als je daarna een voedende, regeneratiebevorderende crème op de huid aanbrengt, kan deze 's nachts tot rust komen en alle actieve ingrediënten optimaal absorberen.Ingrediënten
Merk
Gerlinde Köhl
11.10.2021
De levering en verzending verliepen vlot, ik heb het product al twee keer gebruikt en denk dat ik een goede keuze heb gemaakt.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Polly
13.06.2020
De scrub doet wat hij belooft. Hij is mild en geschikt voor de gevoelige huid. Hij prikt niet. De huid voelt verhelderd en glad aan. Ik had ook kleine korreltjes op mijn decolleté die dankzij de peeling verdwenen zijn. Ik ben er helemaal blij mee, maar ik vind het wel vrij duur voor zo'n klein flesje
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames
judith bondy
01.06.2019
Geweldig product! Wat ik helemaal niet leuk vond, was de veel te grote verpakking en alle reclame in het pakket. Zeker als je let op het gebruik van biologische cosmetica, zou je willen dat ze in een klein, passend doosje zaten. Ik zou het fijn vinden als jullie hier meer aandacht aan zouden besteden.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Jelena M
08.05.2019
Ik ben 38 en een roker, gemengde huid met vergrote poriën. Geweldig product. Ik kan het alleen maar aanraden. Direct zichtbaar resultaat. Nu op zoek naar de complete set van deze lijn.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Susanne Meyer
21.04.2019
Geweldig product. Ik zou het zo weer kopen!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de




















