Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

GLOV Make-up remover pads Moon Pads Original Fiber

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by BancontactKlarna-factuurPayPalBancontact cardMasterCard
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen

Onze aanbevelingen voor u:

0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Moon Pads Original Fiber,
Lijn
Make-up remover pads
Productlijn
Gezichtsreiniging

De Moon Pads Original Fibre van het merk GLOV zijn milieuvriendelijke make-up remover pads voor je dagelijkse huidverzorgingsroutine. Deze pads combineren de heerlijk zachte microvezel van de On-The-Go Make-up Remover met het handige formaat van de GLOV Moon Pads.

Verwijder je make-up op milde wijze met de wasbare Moon Pads van Original Fibre:

Al wat je nodig hebt is zuiver water. De speciale microvezel van de hoogwaardige make-up remover pads heeft ook een poriënverfijnend effect, waardoor je gezichtshuid mooi glad wordt en een frisse teint krijgt. De microvezel van de GLOV Moon Pads Original Fiber bestaat uit 80% polyester en 20% polyamide. Het huidverzorgingsaccessoire is gecertificeerd door PETA en de Vegan Society. De kartonnen verpakking bevat 4 make-up remover pads.

De extra zachte Moon Pads van microvezel zijn geschikt voor alle huidtypes. Je kunt de pads tot drie maanden gebruiken. De herbruikbare reinigingspads zijn uitwasbaar.

Voordat je de Moon Pads Original Fibre van GLOV voor het eerst gebruikt, was je de pads met de hand met zeep. Nu kun je de make-up remover pad laten weken in helder water of een milde make-up remover. Reinig je gezicht met zachte, ronddraaiende bewegingen. Was de make-up remover pads na elk gebruik met de hand met zeep. Laat de pads vervolgens drogen.

Toepassing
Make-up remover pads zijn verkrijgbaar als wasbare, herbruikbare pads van verschillende materialen en als make-up remover pads die al in vloeistof gedrenkt zijn. De kant-en-klare make-up remover pads in het hersluitbare blikje zijn direct klaar voor gebruik. Neem een kompres uit het blikje en leg het op je ogen. Trek het vervolgens met zachte druk naar beneden weg.
Wasbare pads zijn bijzonder duurzaam. Ze kunnen droog, vochtig of nat gebruikt worden en kunnen gecombineerd worden met alle reinigingsproducten. Doordrenk de herbruikbare pad met de gewenste reiniger en veeg er zachtjes mee over het hele gezicht. Je kunt het aanbrengen herhalen als dat nodig is. Was de make-up remover pad na het reinigen grondig en laat hem drogen.
Merk
Phenicoptere
Chocimska, PL-00-791 Warsaw
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.444 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief