Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

GLOV Make-up remover en reinigingsdoekje Comfort Makeup Remover Ivory

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by BancontactKlarna-factuurBancontact cardPayPalMasterCard
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen

Onze aanbevelingen voor u:

0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Makeup Remover Ivory, Comfort
Lijn
Make-up remover en reinigingsdoekje
Productlijn
Gezichtsreiniging
Productnaam
Clean Beauty, geschikt voor de gevoelige huid, geschikt voor mensen met contactlenzen, parfumvrij, pH-neutraal, proefdiervrij, veganistisch, voor gevoelige ogen, zonder allergenen, zonder chemische bestanddelen, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder olieachtige ingrediënten
Toepassing
decolleté, gezicht, lippen, mond, ogen, wimpers
De Comfort make-up remover handschoen van GLOV is uitgerust met een speciaal vierkant systeem waarmee nauwkeurige verwijdering van zelfs hardnekkige make-up mogelijk is. De Make-up Remover Ivory kan worden gebruikt om donkere oogschaduw, intensieve foundation en langhoudende lippenstift te verwijderen. Ook waterproof make-up kan er gemakkelijk mee worden verwijderd. Een andere speciale eigenschap van de Comfort make-up remover handschoen is dat hij gebruikt kan worden zonder reinigingslotion. De combinatie met water is voldoende voor een effectief resultaat. Dit maakt een bijzonder zachte reiniging mogelijk, die bijzonder geschikt is voor de gevoelige huid.

Gemakkelijk af te wassen en opnieuw te gebruiken

De Make-up Remover Ivory van GLOV heeft een mooie ivoorwitte kleur. Het heeft een aangenaam zacht oppervlak en is een zeer milieuvriendelijke oplossing. In tegenstelling tot wattenschijfjes hoef je hem niet na één reiniging weg te gooien. In plaats daarvan kun je het gewoon in de machine wassen en hergebruiken tot de vezels versleten zijn en het niet meer goed werkt. Daarna kun je er een huishoudhandschoen van maken. Dus als je minder afval wilt produceren, is de Comfort make-up remover handschoen van GLOV een goed alternatief voor conventionele make-up remover oplossingen.
Toepassing
Exfoliërende handschoenen zijn geschikt voor het scrubben van het lichaam en kunnen ook worden gebruikt om make-up te verwijderen en het gezicht te reinigen. Het aanbrengen van de individuele handschoenen is heel eenvoudig en verschilt nauwelijks. Bevochtig de scrubhandschoen en masseer het gezicht of lichaam met zachte, ronddraaiende bewegingen. Om make-up te verwijderen, maak je het gezicht en de handschoen vochtig en druk je deze op het gezicht. Laat de scrubhandschoen een paar seconden op het aangetaste gebied liggen en begin dan het gezicht met zachte druk te masseren. De handschoen kan indien nodig meerdere keren gebruikt worden. Was de scrubhandschoen na het reinigen van je gezicht of lichaam grondig met water en zeep en laat hem aan de lucht drogen. Als je de handschoen regelmatig gebruikt, gaat hij ongeveer drie maanden mee.
Ingrediënten
80% Polyester, 20% Polyamid
Merk
Phenicoptere
Chocimska, PL-00-791 Warsaw
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.462 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief